Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

Werk Aréna

Sportovní hala Werk Arena na Frýdecké ulici v Třinci. Celá stavba multifunkční haly přišla na více než 700 milionů korun. Moderní sportovní stánek počítá s širokým využitím pro sportovní, kulturní a společenské akce v třineckém regionu. Werk Arena bude novým sídlem extraligového týmu HC Oceláři Třinec, ale využití najde i pokud jde třeba o halové sporty, freestyle motocross, koncerty či kongresy.

Na ploše čtyř hektarů najdeme, kromě standardní ledové plochy, hlediště s kapacitou 5 118 diváků, moderní zázemí pro sportovce, nezbytné prostory pro divácký servis (bufety, sociální zařízení), obchody, kanceláře, VIP prostory a klubovou restauraci s výhledem na ledovou plochu, zázemí pro média, související provozní a technické zázemí apod. Nedílnou součástí projektu je vybudování příjezdové komunikace a parkovišť s kapacitou 580 stání.

Diskuze

Líbí se Vám nová Werk Aréna?

Fotky z výstavby Werk Arény

Fotky z výstavby Třinecké Werk Arény

 - Výstavba Werk Arény - Výstavba Werk Arény - Výstavba Werk Arény - Výstavba Werk Arény - Výstavba Werk Arény - Výstavba Werk Arény
Werk Aréna...