Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

Silničních uzavírek na Třinecku bude přibývat

31.03.2016
2364x

Motoristé na Třinecku by měli počítat s tím, že s nástupem jara bude na silnicích přibývat dopravních omezení.

Silničních uzavírek na Třinecku bude přibývat

„Za podjezdem VIA Lyžbice bude od úterý 29. března probíhat druhá etapa stavebních prací, která naváže na výstavbu kruhového objezdu. Ve druhé etapě bude rozšířena Šeříková ulice a zároveň zde vznikne nový chodník," informovala mluvčí městského úřadu Šárka Szlaurová.

V Šeříkové ulici v Třinci bude až do 19. května zcela uzavřen provoz v úseku, který má přibližně dvě stě metrů. Na objízdnou trasu řidiče navede přechodné dopravní značení.

Díky stavbě přeložky silnice I/11 musí v dubnu řidiči počítat se dvěma krátkodobými uzavírkami v Bystřici, a to směrem na Karpentnou.

Kvůli výstavbě mostního objektu nad silnicí III/01142 v Karpentné stavbaři přistoupí k úplné uzavírce provozu v délce zhruba sta metrů na silnici, která vede od světelné křižovatky u správy silnic v Bystřici směrem na Karpentnou. Úsek bude neprůjezdný od pátku 1. dubna od 8.30 hodin do neděle 3. dubna do 19 hodin, stejné omezení je pak v plánu od 22. do 24. dubna. Objížďka povede přes Vendryni a Lyžbice, poté od křižovatky u Napoleona bude pokračovat přes Oldřichovice a Karpentnou

Další články

Silničních uzavírek na Třinecku bude přibývat

Kaufland v Třinci

Silničních uzavírek na Tř...