Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

Třinecké gastroslužby, s.r.o.

25.11.2011
1110x

Společnost vznikla vyčleněním provozu závodního stravování z Třineckých železáren. Svou produkcí 8000 porcí teplých jídel denně se řadí mezi největší výrobce teplých jídel v České republice. Hlavní sídlo firmy je v Třinci, postupně firma expandovala i do Karviné, Ostravy a Kladna.

Společnost Třinecké gastroslužby s.r.o. se specializuje nejen v závodním stravování, ale rovněž v provozování restaurací a penzionu, ve kterých se pravidelně pořádají gastronomické akce typu degustačních večerů nebo tematických kuchyní.

V restauraci Trisia v centru Třince a Restauraci na Golfu v Ropici nabízíme chutná obědová menu.

Třinecké gastroslužby jsou díky mnohaletým zkušenostem rovněž firmou, která má bohaté zkušenosti v pořádání cateringu na míru pro velké společenské události, stejně jako pro soukromé akce jako jsou svatby, narozeniny, výročí, firemní večírky, rauty, bankety a další.

TG s.r.o. se zaměřuje také na výrobu moučníků, jako jsou výtečné svatební či tradiční werkowé koláče, ale např. i zákusky. 
Z pečených specialit nabízíme krůtu, pečené sele či vepřovou kýtu. Ze studené kuchyně můžete vybírat ze širokého sortimentu mís a chlebíčků.

Veškeré výrobky lze objednat na www.gastrosluzby.cz.

Staňte se našim zákazníkem ještě dnes!

Adresa

Průmyslová 1035, Třinec, 73961

Web

http://www.gastrosluzby.cz

Mobil

558533806

Další články

Třinecké gastroslužby, s.r.o.

Kaufland v Třinci

Třinecké gastroslužby, s.r.o.

Silničních uzavírek na Třinecku bude přibývat

Třinecké gastroslužby, s....